• Faaliyetlerine Aydın’da devam eden DEMSAN Yapı güçlü ve büyüyen altyapısı ile pazarda yerini almış, yapı market alanında amiral gemisi olma yolunda kendinden emin adımlarla yürümektedir
 • Sürekli değişen piyasa koşulları doğrultusunda  farklı  bölgelerdeki  müşteri profillerinin taleplerine cevap vermek amacıyla ürün yelpazesini de genişletti.
 • Bugün Vario Parke (Yıldız Entegre), K.A.S. (Vana ve Batarya), Penta Banyo, Gama Banyo, Model Banyo (Dolap), Petek Banyo (Dolap), Ferre Ankastre, İtimat Armatür, Newarc Batarya ve Vitrifiye, Trakya Döküm, Ünmak, Alvit Vitrifiye, ECA, Pimtaş, Borusan, Şenpres,  Po-Elsan’ın da aralarında olduğu birçok markanın toptan satışını gerçekleştirmektedir.
 • Tüm departmanlarıyla kusursuz hizmet anlayışını benimsemiş, iş ahlakı ilkelerinden ödün vermeyen DEMSAN Yapı, sektöründe lider  olmanın sorumluluğunu taşıyarak faaliyetlerini sürdürmektedir.
 • Çağdaş hizmet anlayışıyla günden güne artan müşteri memnuniyetini hedefleyen DEMSAN Yapı , bu doğrultuda Aydın ve Ege bölgesinin tümüne ulaşan hızlı sevkiyat ağı ile sektöründe öncü konumunu da korumaktadır.
 • DEMSAN Yapı, bayilerini her koşulda destekleyen, bayileriyle birlikte kazanmayı ve büyümeyi hedefleyen ve sahip çıktığı ticari etik değerlerden ödün vermeyen politikası ile emin adımlarla geleceğe doğru ilerlemektedir.

  Bu başarı yolculuğunda her biri birer çözüm ortağı olan bayilerinin de desteğini görmenin gururu içinde çalışmalarına yükselen bir ivmeyle devam etmektedir.

 • MİSYONUMUZ

  Siz değerli müşterilerimizin farklı taleplerini stoklu çalıştığımız geniş ürün yelpazemiz, kapsamlı ve hızlı sevkiyat ağımız, esnek ve uygun fiyat politikamız ile eksiksiz ve zamanında karşılamaktır.

 • VİZYONUMUZ

  Yapı Market sektörünün toptan dağıtım ayağında birçok kategorideki mal ve hizmet üstünlüğüyle Türkiye lideri olmak.

İhtiyaçlarınıza uygun, iş gücü ve altyapı planlaması yapan şirketimiz; farklı hizmet üretebilme esnekliği ile riskleri üstlenen, hızlı ve kaliteli; size özel çözümler üretir

DEMSAN Yapı; pratik yapısı ve yüksek iş hacmi ile maliyet kontrolünde sağlamış olduğu gücü; “kaliteli ürün” ve “ekonomik fiyat” stratejisi ile siz değerli müşterilerine yansıtır.

Bizimle çalışan firma ve şirketlerin ürünlerimizi kullandıklarında projelerinde %100 Memnuniyet duydukları gözlemlenmiştir. DEMSAN olarak projelerinizde yer almaktan gurur duyarız.